VII etapp 18.02.2023 JÕGEVA VIRTUS - VEERANDFINAALID
11:00 Kaitseliidu Rapla malev - FinEst Flash | N põhiturniiri 2. – 7.
12:10 SK Mustvee - EMÜ SK II | N põhiturniiri 3. - 6.
13:20 Jõgeva SK Tähe/Olivia - Järva-Jaani | N põhiturniiri 4. – 5.
14:30 Rapla Kepiklubi - Tapa Valla Spordikeskus | M A1-B4
15:40 Lauka Kolhoos - Kadrina | M A2-B3
16:50 Tabajad - ProSura | M A3-B2
18:00 Märjamaa - Drinkgeld | M A4-B1 


VIII etapp 04.03.2023 KIILI - POOLFINAALID
11:00 N Põhiturniir 1. vs 4 – 5 võitja
12:10 N 2 – 7 võitja vs 3 – 6 võitja
13:20 M A1-B4 võitja vs A3-B2 võitja
14:30 M B1-A4 võitja vs A2-B3 võitja 


IX etapp 11.03.2023 TAPA


KV etapp 25.03.2023 TAMSALU


XI etapp 08.04.2023 KÄRDLA
10:00 N 5.-6. koha mäng
11:10 M 7.-8. koha mäng
12:20 N pronksimäng
13:30 M 5.-6. koha mäng
14:40 N finaal
15:50 M pronksimäng
17:00 M finaal
18:10 AUTASUSTAMINE 


Lõppenud etapid


VI etapp 04.02.2023 KUUSALU SPORDIKESKUS

11.00 Rapla Kepiklubi – Lauka Kolhoos (2.ring)
12.10 Prosura – Tapa (2.ring)
13.20 Järva- Jaani – Kaitseliidu Rapla malev (1. ring)
14.30 Jõgeva SK Tähe/Olivia -  EMÜ SK II (1. ring)
15.40 Kadrina – Drinkgeld (2.ring)
16.50 Tabajad - Märjamaa (2.ring) 

V etapp 28.01.2023 SAKU
10.00 Tabajad – Lauka Kolhoos (2. ring)
11.10 Kuusalu Eluterve Naine –
SK Mustvee (1. ring)
12:20 Drinkgeld - Prosura (2. ring)
13.30 SK Mustvee – FinEst Flash (1. ring)
14.40 Kadrina – Tapa (2. ring)
15:50 Märjamaa – Rapla Kepiklubi (2. ring)
17.00 Kaitseliidu Rapla malev - Jõgeva SK Tähe/Olivia (1. ring)


KV etapp 14.01.2023 MUSTVEE

Karikavõistluste eelringide paarid
11.00 EMÜ SK II - SK Mustvee          
11.35 Kuusalu Eluterve Naine - Kaitseliidu Rapla malev          
12.10 ProSura - Lauka Kolhoos          
12.45 Kadrina - Drinkeld          
13.20 Jõgeva SK Tähe/Olivia - Järva-Jaani          
13.55 Tabajad - Tapa          
             

I etapp 29.10.2022 KUUSALU
10.00 Kadrina – Prosura (1. ring)
11:10 Rapla Kepiklubi – Tabajad (1. ring)
12:20 Kaitseliidu Rapla malev – EMÜ SK II (1. ring)
13:30 SK Mustvee – Jõgeva SK Tähe/Olivia (1. ring)
14:40 Järva- Jaani – EMÜ SK II (1. ring)
15:50 Kuusalu Eluterve Naine – FinEst Flash (1. ring)
17:00 Tapa - Drinkgeld (1. ring)
18:10 Lauka Kolhoos - Märjamaa (1. ring)

II etapp 12.11.2022 MÄRJAMAA
10.30 Märjamaa – Rapla Kepiklubi (1. ring)
11.40 Tabajad – Lauka Kolhoos (1. ring)
12:50 Kadrina – Tapa (1. ring)
14.00 EMÜ SK II - Kuusalu Eluterve Naine (1. ring)
15.10 Jõgeva SK Tähe/Olivia – FinEst Flash (1. ring)
16:20 Kuusalu Eluterve Naine – Kaitseliidu Rapla malev (1. ring)
17.30 Drinkgeld - Prosura (1. ring)
18:40 Järva-Jaani - SK Mustvee (1. ring)

III etapp 26.11.2022 RAPLA SADOLIN
10.00 Prosura – Tapa (1. ring)
11.10 EMÜ SK II – SK Mustvee (1. ring)
12.20 Jõgeva SK Tähe/Olivia –  Kuusalu Eluterve Naine (1. ring)
13.30 FinEst Flash – Kaitseliidu Rapla malev (1. ring)
14.40 Kadrina – Drinkgeld (1. ring)
15.50 FinEst Flash– Järva-Jaani (1. ring)
17:00 Märjamaa – Tabajad (1. ring)
18:10 Rapla Kepiklubi – Lauka Kolhoos (1. ring) 

KV etapp 03.12.2022 LÄHTE

IV etapp 07.01.2023 KEHRA
10.00 Kuusalu Eluterve Naine – Järva- Jaani (1. ring)
11:10 Rapla Kepiklubi – Tabajad (2.ring)
12:20 Jõgeva SK Tähe/Olivia – Järva- Jaani (1.ring)
13:30 Tapa - Drinkgeld (2.ring)
14:40 EMÜ SK II – FinEst Flash (1.ring)
15:50 Kaitseliidu Rapla malev – SK Mustvee (1. ring)
17:00 Lauka Kolhoos - Märjamaa (2.ring)
18:10 Kadrina – Prosura (2.ring)