M35+ liiga väravahtide statistika

Jrk.

Meeskond

Eesnimi

Perenimi

Mängitud min

Visked väravale

Tõrjutud

Tõrje %

1.

Prosura

Sergei

Burov

15.52

4

4

100.0

2.

Rapla Kepiklubi

Meelis

Vaarma

45

26

24

92.30

3.-4.

Lauka Kolhoos

Üllar

Otsa

135

47

42

89.36

3.-4.

Lauka Kolhoos

Alver

Padu

135

47

42

89.36

5.

Prosura

Sergei

Kirillov

209.08

100

87

87.0

6.

Drinkgeld

Ingmar

Huononen

270

123

106

86.17

7.

Rapla Kepiklubi

Erti

Suurtalu

219.28

85

73

85.88

8.

Tabajad

Sven

Paulson

45

13

11

84.61

9.

Märjamaa

Ellikar

Eensalu

270

150

121

80.66

10.

Tabajad

Toomas

Joonas

225

116

93

80.17

11.

Kadrina

Elari

Vool

270

140

112

80.0

12.

Tapa Valla Spordikeskus

Tiivo

Vaigurand

225

124

89

71.77

13.

Prosura

Denis

Savchenko

45

34

23

67.64

14.

Tapa Valla Spordikeskus

Joel

Alla

45

42

26

61.90

15.

Rapla Kepiklubi

Olavi

Pai

5.32

5

3

60.0

M35+ liiga põhiturniiri mängijate statistika

Jrk

Võistkond

Mängija

Mänge

Väravaid

Sööte

Kokku

1

Drinkgeld

Margus Guss

4

21

13

34

2

Drinkgeld

Raido Moor

4

7

6

13

3

Kadrina

Indrek Lepiksaar

5

6

6

12

4

Drinkgeld

Kaspar Sakjas

5

5

7

12

5

Drinkgeld

Anti Kustassoo

4

4

8

12

6

Rapla Kepiklubi

Tauno Sau

5

7

3

10

7

Tabajad

Valdo Rüütelmaa

4

7

2

9

8

Märjamaa

Oliver Raudnagel

4

4

4

8

9

Prosura

Sergei Burov

5

3

5

8

10

Tapa

Rauli Juutila

2

6

1

7

11

Kadrina

Janek Tamm

5

4

3

7

12

Tabajad

Priit Matiisen

5

4

3

7

13

Tabajad

Vladimir Kljain

3

5

1

6

14

Rapla Kepiklubi

Ranno Grauen

5

4

2

6

15

Kadrina

Roman Dõba

5

4

2

6

16

Rapla Kepiklubi

Kaspar Kõiv

4

3

3

6

17

Tapa

Janek Romanovitš

5

3

3

6

18

Tapa Valla Spordikeskus

Teet Kivisilla

5

2

4

6

19

Prosura

Ivan Dubkov

4

4

1

5

20

Lauka Kolhoos

Alo Mäesalu

4

4

1

5

21

Rapla Kepiklubi

Priit Karjane

4

3

2

5

22

Drinkgeld

Ilmar Niitov

2

3

2

5

23

Prosura

Aleksandr Ponomarjov

5

3

2

5

24

Prosura

Indrek Leemet

3

3

2

5

25

Drinkgeld

Raido Noobel

5

3

2

5

26

Drinkgeld

Ats Püvi

4

2

3

5

27

Rapla Kepiklubi

Marek Lairand

3

2

3

5

28

Kadrina

Ramil Dukenejev

3

2

3

5

29

Prosura

Jüri Reitel

2

4

0

4

30

Prosura

Ülar Pärn

4

3

1

4

31

Tabajad

Ramon Ruotsi

4

2

2

4

32

Lauka Kolhoos

Tero Päivärinta

3

2

2

4

33

Tapa

Remy Negus

4

2

2

4

34

Märjamaa

Toomas Jaaniste

4

2

2

4

35

Märjamaa

Reigo Andok

4

1

3

4

36

Tabajad

Teemo Rooger

3

1

3

4

37

Tabajad

Rivo Pärna

1

1

3

4

38

Lauka Kolhoos

Riku Kainulainen

4

1

3

4

39

Tabajad

Janos Gustsin

4

1

3

4

40

Prosura

Uno Kraam

1

0

4

4

41

Kadrina

Lembit Veskis

4

3

0

3

42

Märjamaa

Indrek Karotamm

2

3

0

3

43

Tabajad

Per Lindberg

4

2

1

3

 44

Kadrina

Juri Ruževits

4

2

1

3

45

Prosura

Leonid Ovtšinnikov

5

2

1

3

46

Lauka Kolhoos

Priit Paenurm

4

2

1

3

47

Tapa Valla Spordikeskus

Aare Palmsalu

3

2

1

3

48

Rapla Kepiklubi

Priit Põldmaa

3

1

2

3

49

Rapla Kepiklubi

Andres Männik

4

1

2

3

50

Kadrina

Mihhail Krautman

2

1

2

3

51

Rapla Kepiklubi

Andrei Luige

3

1

2

3

52

Tapa

Margus Moorits

3

0

3

3

53

Prosura

Mattias Soone

1

2

0

2

54

Drinkgeld

Tarmo Pütsep

1

2

0

2

55

Drinkgeld

Elari Teder

2

2

0

2

56

Lauka Kolhoos

Andres Tammeveski

4

2

0

2

57

Tapa

Taivo Ausmees

2

2

0

2

58

Drinkgeld

Siim Hõim

3

2

0

2

59

Märjamaa

Rene Abel

3

1

1

2

60

Prosura

Heigo Härmatis

1

1

1

2

61

Kadrina

Egon Rattasepp

3

1

1

2

62

Rapla Kepiklubi

Tarmo Tammus

3

1

1

2

63

Lauka Kolhoos

Rando Hallik

4

1

1

2

64

Tapa

Taavi Visnap

2

1

1

2

65

Märjamaa

Alar Siiber

3

1

1

2

66

Märjamaa

Mart Tilk

4

1

1

2

67

Lauka Kolhoos

Allan Ventsel

4

0

2

2

68

Tapa Valla Spordikeskus

Argo Raudsepp

3

0

2

2

69

Kadrina

Marko Valdmets

4

0

2

2

70

Rapla Kepiklubi

Evald Saidla

2

1

0

1

71

Lauka Kolhoos

Erki Kärblane

2

1

0

1

72

Tapa

Tauno Kullamägi

2

1

0

1

73

Prosura

Dmitri Burov

3

1

0

1

74

Tapa Valla Spordikeskus

Madis Kirsipuu

3

1

0

1

75

Kadrina

Sergei Ridchenko

1

1

0

1

76

Märjamaa

Rasmus Laatspera

3

1

0

1

77

Rapla Kepiklubi

Mikk Virki

3

1

0

1

78

Lauka Kolhoos

Keit Rohtla

4

1

0

1

79

Tapa Valla Spordikeskus

Taivo Laur

4

1

0

1

80

Kadrina

Kardo Veide

4

1

0

1

81

Lauka Kolhoos

Rain Odramaa

4

1

0

1

82

Rapla Kepiklubi

Priit Bachman

2

1

0

1

83

Lauka Kolhoos

Roland Kutsar

5

1

0

1

84

Rapla Kepiklubi

Allan Laurimäe

1

0

1

1

85

Prosura

Holger Kask

2

0

1

1

86

Märjamaa

Siim Viisut

1

0

1

1

87

Rapla Kepiklubi

Aivo Täpsi

1

0

1

1

88

Lauka Kolhoos

Kaarel Keinast

2

0

1

1

89

Tapa Valla Spordikeskus

Meelis Kõre

1

0

1

1

90

Drinkgeld

Vaiko Vadi

4

0

1

1

91

Rapla Kepiklubi

Leo Rahu

3

0

1

1

92

Kadrina

Alo Laaniste

3

0

1

1

93

Tabajad

Tõnu Savi

3

0

1

1

Meeskonnad

Kadrina

Prosura

Rapla Kepiklubi

Tabajad

Tapa

Drinkgeld

Lauka Kolhoos

Märjamaa

M35+ liiga

ENERGIALIIGA M35+ SAALIHOKI MEISTRIVÕISTLUSTE JUHEND 2022/2023

I etapp - Kuusalu (29.10.2022)

10.00 Kadrina - ProSura (1. ring) protokoll 3 : 1
11.10 Rapla Kepiklubi - Tabajad (1. ring) protokoll 3 : 1
17.00 Tapa - Drinkgeld (1. ring) protokoll 1 : 8
18.10 Lauka Kolhoos - Märjamaa (1. ring) protokoll 1 : 1

II etapp - Märjamaa (12.11.2022)

10.30 Märjamaa - Rapla Kepiklubi (1. ring) protokoll 3 : 6
11.40 Tabajad - Lauka Kolhoos (1. ring) protokoll 3 : 4 kv
12.50 Kadrina - Tapa (1. ring) protokoll 7 : 8 kv
17.30 Drinkeld - ProSura (1. ring) protokoll 11 : 3

III etapp - Rapla (26.11.2022)

10.00 ProSura - Tapa (1. ring) protokoll 5 : 3
14.40 Kadrina - Drinkeld (1. ring) protokoll 4 : 9
17.00 Märjamaa - Tabajad (1. ring) protokoll 4 : 5 kv
17.30 Rapla Kepiklubi - Lauka Kolhoos (1. ring) protokoll 3 : 1

IV etapp 07.01.2023 Kehra

11.10 Rapla Kepiklubi - Tabajad (2. ring) protokoll 8 : 4
13.30 Tapa - Drinkgeld (2. ring) protokoll 2 : 16
17.00 Lauka Kolhoos - Märjamaa (2. ring) protokoll 3 : 1
18.10 Kadrina - ProSura (2. ring) protokoll 2 : 8

V etapp 28.01.2023 Saku

10.00 Tabajad - Lauka Kolhoos (2. ring) protokoll 1 : 2 KV
12.20 Drinkgeld - ProSura (2. ring) protokoll 1 : 2
14.40 Kadrina - Tapa (2. ring) protokoll 8 : 3
15.50 Märjamaa - Rapla Kepiklubi (2. ring) protokoll 2 : 4

IV etapp 04.02.2023 Kuusalu

11.00 Rapla Kepiklubi - Lauka Kolhoos (2. ring) protokoll 3 : 5
12.10 ProSura - Tapa (2. ring) protokoll 7 : 4
15.40 Kadrina - Drinkgeld (2. ring) protokoll 4 : 6
16.50 Tabajad - Märjamaa (2. ring) protokoll 9 : 4